Yanmar TK 3.70 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3.70 Thermo King.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 3.70 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3.70 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Filtry porowate znalazły w szerokim zakresie zastosowanie w filtrowaniu płynów aktywnych chemicznie. Stosowane są siatki i spieki z niklu, np. do filtrowania jodku sodowego, oraz filtry ze stali nierdzewnej do filtrowania HN02, H2S02, HP02, HC1 i innych. W ostatnich latach wzrosła znacznie produkcja filtrów z Tytanu do zastosowań chemicznych. Produkowane filtry ze stali nierdzewnej przeznaczone do pracy w ośrodkach silnie agresywnych chemicznie zawierają najczęściej: 18% Cr i 8% Ni; 18% Cr i 12% Ni; 20% Cr i 18% Ni; 4% Cu i 3% Mo, a pozostała część — żelazo. Stosuje się je także do oczyszczania rtęci. Ponadto w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym są stosowane filtry wykonane z proszków srebra o wymiarach ziarn 0,008 do 0,012 mm, jako filtry bakteriologiczne.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.