Yanmar TK 3.70 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa Thermo King

W ofercie części do układów wtryskowego silników YANMAR 3.70 Thermo King. Do silników YANMAR 3.70 Thermo King  wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika YANMAR 3.70 Thermo King oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp YANMAR 3.70 Thermo King  – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp YANMAR 3.70 Thermo King  oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika YANMAR 3.70 Thermo King oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

  • Yanmar 3.70 Thermo King
  • Yanmar 370 Thermo King
  • Yanmar TK 3.70 Thermo King

Cząstki zanieczyszczeń mineralnych mogą zatrzymywać się na powierzchniach uszczelniających zaworka odcinającego i jego gniazda, powodując ich niszczenie przy osiadaniu zaworka. W zależności od twardości i wytrzymałości rozdzielczej zanieczyszczeń na powierzchniach tych powstają rysy, bruzdy i wyszczerbienia, co prowadzi do zmniejszenia szczelności sekcji tłoczącej. W rezultacie powstają zakłócenia przy podawaniu paliwa, polegające na:

-utracie zdolności do zapobiegania wystąpieniu dużych spadków ciśnienia w słupie cieczy między zaworkiem odcinającym a wtryskiwaczem;

-wzroście nierównomierności działania i sterowania rozpylaczy;

-opóźnieniu początku wtrysku, co utrudnia pracę silnika przy małych obciążeniach i na wolnych obrotach.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.