Yanmar 3.74 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 3.74 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 3.74 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 3.74 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 3.74 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 3.74 Thermo King
  • Yanmar 374 Thermo King
  • Yanmar TK 3.74 Thermo King

Najprostszy jest rozruch ręczny, w którym siła mięśni człowieka pokonuje opór sprężania w cylindrach. Z tego powodu rozruch taki ma bardzo ograniczony zakres zastosowań. Można z niego korzystać wyłącznie w silnikach IZ. Całe urządzenie składa się, w swojej najprostszej postaci, z zazębiacza zamocowanego najczęściej w przedniej części wału korbowego i korby. Kształt zazębiacza (względnie korby) musi być jednak tak dobrany, by w chwili uruchomienia nastąpiło samoczynne wyzębienie, chroniące obsługę przed uderzeniem korbą. Również w trosce o bezpieczeństwo obsługi silniki tak uruchomiane powinny być zaopatrzone w poręczne urządzenie dla opóźnienia chwili zapłonu. Może się bowiem łatwo zdarzyć, wobec małej prędkości obrotowej przy rozruchu, że silnik „odbije” w kierunku przeciwnym, a więc nie spowoduje wyzębienia korby.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.