Yanmar 3.74 Thermo King filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika YANMAR 3.74 Thermo King dostępne od ręki. Wysyłka kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika YANMAR 3.74 Thermo King wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania

  • Yanmar 3.74 Thermo King
  • Yanmar 374 Thermo King
  • Yanmar TK 3.74 Thermo King

W gazownicy koksowej wytwarza się gaz zwany potocznie generatorowym. Powietrze i para wodna zostają doprowadzone pod ruszt, nad którym możemy rozróżnić kilka odrębnych stref odgazowania. Bezpośrednio nad rusztem następuje całkowite spalenie koksu na C02. Temperatura panująca nad rusztem jest duża i wynosi do 1300 °C. Nad strefą spalania jest znacznie na ogół wyższa strefa powstawania gazu. Dwutlenek węgla stykając się z koksem oddaje część tlenu, zamieniając się prawie bez reszty na CO. Temperatura w tej strefie, zależnie od jej grubości, waha się w granicach 900 – 1100 °C. Wyżej gaz przechodzi strefę suchej destylacji o temperaturze do 900 °C. Wydziela się tu najwięcej części smolistych, które, porwane wędrującym w górę gazem, muszą być od gazu oddzielone, by nie dostały się do silnika. Jeszcze wyżej jest warstwa zwana strefą suszenia. Zależnie od grubości tej warstwy, temperatura wynosi w niej 150 – 500 °C. Ponad opisanymi strefami musi być w gazownicy przewidziana „wolna” przestrzeń, skąd gaz pobierany poprzez filtry dostaje się do cylindrów silnika.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.