Yanmar 3.74 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.74 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.74 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.74 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.74 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.74 Thermo King
  • Yanmar 374 Thermo King
  • Yanmar TK 3.74 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Przez pewien czas — nie bez słuszności — wiązano ogromne nadzieje zwiększenia mocy z całkowitym usunięciem resztek spalin z cylindra. Doprowadziło to nawet do zrealizowania silnika sześciosuwowego, w którym po suwie wydechu następowały dwa suwy przepłukujące wnętrze cylindra świeżym powietrzem. Trzeba przyznać, że usuwanie spalin było niemal idealne, jednak ciężar takiego silnika, nierównomierność biegu (potrzeba dużych kół zamachowych) i cena całkowicie przekreśliły jego przydatność. Dziś mamy, wprawdzie mniej doskonałe, ale znacznie prostsze sposoby usuwania reszty spalin przez odpowiednio dobrane przekrycie zaworów.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.