Yanmar 3.74 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.74 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.74 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.74 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.74 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.74 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.74 Thermo King
  • Yanmar 374 Thermo King
  • Yanmar TK 3.74 Thermo King

Skrócenie pierwszej fazy spalania w silniku pociąga za sobą i to, że w drugiej fazie spali się stosunkowo mała część dawki paliwa. Pozostała część, doprowadzona do komory w trzeciej fazie spalania, nie wywołuje już dużego wzrostu ciśnienia, spalanie przebiega więc spokojnie, bieg silnika jest miękki. Nie można również nie podkreślić faktu, że stosowanie w silnikach doładowanych większego przekrycia zaworów ma także dodatni wpływ na spalanie, które przebiega w dobrze przepłukanej komorze.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.