Yanmar 3.74 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.74 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.74 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.74 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 3.74 Thermo King
  • Yanmar 374 Thermo King
  • Yanmar TK 3.74 Thermo King

Poza pewną niedogodnością zasilania silnika dwoma rodzajami paliw urządzenie takie ma tę zaletę, że sam silnik nie ulega żadnej przebudowie, można więc w każdej chwili przejść z powrotem na zasilanie paliwem płynnym. Moc silnika tak zasilanego zależy od rodzaju użytego gazu, jednak nawet przy zasilaniu bardzo ubogim gazem generatorowym można zawsze uzupełnić braki mocy wtryskując zwiększoną dawkę paliwa płynnego. Nie jest to w zasadzie zgodne z koncepcją tego urządzenia, może jednak być w zastosowaniu do silników trakcyjnych uzasadnione. Silniki te bowiem w większości przypadków pracują przy niepełnej mocy, którą napęd gazem na ogół zapewnia. Tylko w wyjątkowych okolicznościach (ciężkie warunki terenowe) zachodzi potrzeba zwiększenia mocy, co osiąga się bez trudu właśnie przez zwiększenie dawki paliwa płynnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.