Yanmar 3.76 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.76 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.74 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.76 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.76 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.76 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.76 Thermo King
  • Yanmar 376 Thermo King
  • Yanmar TK 3.76 Thermo King

Przy doładowaniu turbodmuchawą sprawność ogólna jest w całym zakresie obciążeń lepsza niż w silnikach niedoładowanych. Tłumaczy się to tym, że prędkość obrotowa turbodmuchawy jest związana przede wszystkim z obciążeniem silnika, a nie z jego prędkością obrotową. Wydatek powietrza dopasowuje się w pewnym stopniu samoczynnie do zapotrzebowania. Turbodmuchawa stawia wprawdzie opór spalinom uchodzącym z cylindra, ale opór ten jest nieznaczny i odbija się na całości urządzenia w sposób istotny dopiero przy bardzo niewielkich obciążeniach.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.