Yanmar 3.88 Thermo King cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika YANMAR 3.88 Thermo King W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika YANMAR 3.88 Thermo King występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika YANMAR 3.88 Thermo King. W standardowych wersjach YANMAR 3.88 Thermo King elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

W zanikających już dziś jednocylindrowych dwusuwowych silnikach z głowicą żarową spotyka się jeszcze dość specyficzny rozruch, który jednak niewątpliwie zaliczyć należy do rozruchu ręcznego. Polega on na ręcznym wprowadzeniu w ruch wahadłowy układu korbowego z wykorzystaniem w tym celu „odbijania” suwów sprężania (w obie strony). Jest to więc rozruch, który nie ma na celu przerzucenia suwu sprężania, a jedynie — wyzyskanie energii rozprężania. Silnik wskutek symetrii okien może i zazwyczaj zaczyna pracować w niewłaściwą stronę. Odwrócenie biegu zależy już tylko od zręczności i szybkiej orientacji obsługi. Po wyłączeniu wtrysku, gdy silnik zaczyna zwalniać, należy w odpowiedniej chwili, tuż przed dojściem tłoka do GMP podać paliwo (ręczną dźwignią pompy wtryskowej). Jeżeli wszystko dokonane zostanie w odpowiedniej chwili, silnik ponownie „odbije” i ruszy w stronę właściwą.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.