Yanmar 3.88 Thermo King  czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika YANMAR 3.88 Thermo King. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika YANMAR 3.88 Thermo King oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

W niesprzyjających warunkach klimatycznych rozruch elektryczny może się okazać zawodny. Toteż w jednostkach, gdzie musi on być zupełnie pewny, wprowadza się poza wygodnym rozruchem elektrycznym, równolegle, rozruch bezwładnościowy. W przypadkach gdy niskie temperatury otoczenia są zjawiskiem częstym i długotrwałym, godnym polecenia dla silników trakcyjnych jest rozruch silnikiem pomocniczym. Nie jest to, wbrew pozorom, układ nadmiernie skomplikowany. Niewielki, seryjnie budowany do innych celów, silnik IZ nie jest wiele droższy od rozruszników poprzednio omawianych, w porównaniu zaś z rozrusznikami elektrycznymi, gdzie dochodzi ciężka i kosztowna bateria akumulatorów, całość kalkuluje się korzystnie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.