Yanmar 3.88 Thermo King głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika YANMAR 3.88 Thermo King. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika YANMAR 3.88 Thermo King jak wał korbowy, blok silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika YANMAR 3.88 Thermo King uszczelki dostępne od ręki.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Ładowanie butli odbywa się przy pomocy tego samego zaworu. W czasie biegu silnika odkręcamy nieco zderzak, tak by grzybek miał swobodę ruchu rzędu 1-2 mm. Po naładowaniu przytrzymujemy go znów dźwignią i dociskamy zderzakiem. Przy zastosowaniu tego urządzenia istnieje możliwość rozerwania butli, w której zawsze jest trochę niespalonego paliwa i wolny tlen. Należy więc uchronić butlę przed dostaniem się do niej odprysków żarzącego się nagaru przez wprowadzenie na przewodzie łączącym silnik z butlą kolanka w kształcie litery U, zaopatrzonego dodatkowo w siatkę. Jeżeli silnik jest dwu lub trzycylindrowy, można tych ostrożności zaniechać, wyłączając w ładującym cylindrze, w czasie uzupełniania butli, wtrysk paliwa.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.