Yanmar 3.88 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.88 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.88 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.88 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.88 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.88 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Doładowanie mechaniczne osiąga się przy pomocy napędzanej od silnika dmuchawy dostarczającej powietrze do cylindra. W grę mogą wchodzić dmuchawy tłokowe, obrotowe typu Rootsa lub Lysholma, obrotowe typu łopatkowego, wreszcie wirowe w odmianie promieniowej. W praktyce nie stosuje się w czterosuwach dmuchaw tłokowych z tej racji, że ich prędkości obrotowe są ograniczone, mogłyby więc wchodzić w grę jedynie w wolnoobrotowych silnikach wielkich mocy, doładowywanych już z reguły w inny sposób. Rzadko spotyka się również dmuchawy łopatkowe, które mają dość skomplikowaną budowę i nie odznaczają się dobrą sprawnością. Również i dmuchawy Lysholma mimo szeregu cennych zalet stosowane są w nielicznych wypadkach z powodu dużych trudności ich wytwarzania i ceny.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.