Yanmar 3.88 Thermo King Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 3.88 Thermo King. Dostawa kurierska na całą Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.

Do silnika Yanmar 3.88 Thermo King posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do Yanmar 3.88 Thermo King w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Zwiększona temperatura powoduje zmniejszenie wytrzymałości materiałów, objawiające się również w zmniejszeniu ich twardości. Może to doprowadzić do zacierania się współpracujących części, a w konsekwencji — do wzajemnego zakleszczenia. Można oczywiście te narażone na wysokie temperatury części bardzo intensywnie chłodzić, wówczas jednak wystąpią znów niebezpieczne naprężenia cieplne o wartości łatwo przekraczającej naprężenia mechaniczne. Trudność sprawia i to, że naprężenia cieplne maleją ze zmniejszającą się grubością ścianek, mechaniczne natomiast rosną. Wybranie rozsądnego kompromisu wymaga w niektórych przypadkach dużej inwencji i doświadczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.