Yanmar 3.88 Thermo King pompa wody

Pompa wody do silnika YANMAR 3.88 Thermo King, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna YANMAR 3.88 Thermo King występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat YANMAR 3.88 Thermo King

Oprócz pompy wody, do silnika YANMAR 3.88 Thermo King oferujemy również termostaty. Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu.

  • Pompy wody Yanmar 3.88 Thermo King
  • Pompy wody Yanmar 388 Thermo King
  • Pompy wody Yanmar TK 3.88 Thermo King

Działanie urządzenia pneumatycznego jest zbliżone charakterem do działania regulatora wielozakresowego, ponieważ wykazuje właściwości samoregulacyjne. Przy ustalonym położeniu przepustnicy niewielki spadek obciążenia pociąga za sobą wzrost prędkości obrotowej silnika, zwiększenie oporów przepływu, zwiększenie podciśnienia, a tym samym zmniejszenie dawki, co z kolei doprowadzi prędkość obrotową silnika do poprzedniego stanu. Naturalnie, że taka samoregulacja działa w niewielkim zakresie zmian obciążeń (podobnie jak w silnikach gaźnikowych IZ), jest ona jednak bardzo wygodna przy normalnym użytkowaniu silników trakcyjnych. chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.