Yanmar TK 3.88 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR 3.88 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 3.88 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 3.88 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Starzenie fizyczne tłokowego silnika spalinowego polega na tym, że podczas jego eksploatacji, w materiałach, z których są wykonane elementy poszczególnych układów, przebiegają nieodwracalne procesy fizyczne i chemiczne towarzyszące procesom trybologicznym, chemicznym, cieplnym i innym.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.