Yanmar 3.88 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.88 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.88 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.88 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Smarowanie układu korbowego i gładzi cylindra w silnikach dwusuwowych najprostszej wersji (z wyzyskaniem skrzyni korbowej jako dmuchawy) osiągane jest najłatwiej przez domieszkę oleju do paliwa. Przy wtrysku paliwa do cylindra trzeba było smarowanie rozwiązać inaczej, a mianowicie za pomocą specjalnej pompy olejowej o niesłychanie małym wydatku, przy czym pompa ta w omawianym układzie miała jeszcze dodatkowe zadanie smarowania pompy wtryskowej. Ogromne trudności w regulacji tej pompy i w rozdziale oleju okazały się w rękach użytkowników nie do opanowania i one właśnie były powodem zarzucenia koncepcji wtrysku paliwa w tych silnikach.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.