Yanmar TK 3.88 Thermo King termostat

Posiadamy w ofercie naszej firmy wszystkie wersje termostatów do silnika Yanmar 3.88 Thermo King.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 3.88 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3.88 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Najbardziej rozpowszechnione są szczelinowe elementy filtracyjne typu podkładkowego oraz szczelinowego. Elementy pu podkładkowego (Fipoca) występują w postaci podkładki z wycięciami, w których przekrój przepływowy jest zbliżony do trójkąta. Wycięcia po obu stronach mają różne kierunki przepływowe i przez nałożenie stosu podkładek filtracyjnych umożliwiają zachowanie jednakowych wymiarów szczelin. Filtry takie są budowane z metalu lub tworzyw sztucznych. W typie szczelinowym wzdłużnym filtr ma wycięcia wzdłuż walca na przemian do wpływu i wypływu płynu, najczęściej występujęw odmianie z regulacją wymiaru szczeliny wzdłużnej (Pressure Controllers Ltd). W praktyce spotkać się można z elementem filtracyjnym dwuszczelinowym, utworzonym z płytek składanych o dwu różnych średnicach zewnętrznych. Wstępną szczelinę filtracyjną tworzą rozstawione płytki (wysokość szczeliny wynika z grubości płytek), a drugą szczelinę tworzą krawędzie (wysokość szczeliny wynika z różnicy średnic i wycięć w płytkach).

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.