Yanmar TK 3.88 zawory głowicy i prowadnice zaworowe Thermo King

W ofercie zawory silnika YANMAR 3.88 Thermo King  Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika YANMAR 3.88 Thermo King W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Yanmar 3.88 Thermo King
  • Yanmar 388 Thermo King
  • Yanmar TK 3.88 Thermo King

Wszyscy badacze są zgodni, że zanieczyszczenia nieorganiczne (pył, metaliczne produkty zużycia) podwyższają zużycie. Natomiast o wpływie zanieczyszczeń organicznych na zużycie zdania są podzielone. K. S. Ramaja, Jemielianow i Nikiforowa uważają, że zanieczyszczenia rozpuszczalne

w oleju (przede wszystkim neutralne żywice) powodują wzrost zużycia. Natomiast substancje kwaśne gromadzące się w oleju powodują zużycie korozyjne oraz intensyfikują proces tworzenia laków i nagarów, a tym samym obniżają trwałość silnika. Natomiast Semienido opierając się na wynikach eksperymentów wysunął hipotezę, że zanieczyszczenia organiczne oleju będąc w stanie drobnodyspersyjnym działają podobnie jak grafit koloidalny, zapobiegają bezpośredniemu kontaktowi powierzchni trących i zmniejszają ich zużycie. Hipoteza ta została potwierdzona w innych pracach, które wykazują, że dodanie do czystego oleju zanieczyszczeń organicznych wydzielonych z olejów zestarzonych obniża intensywność zużycia par trących.

Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.