Yanmar 3.95 Thermo King filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika YANMAR 3.95 Thermo King dostępne od ręki. Wysyłka kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika YANMAR 3.95 Thermo King wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Powietrze może być wtłaczane do gazownicy oddzielną dmuchawą. Gaz powstający w gazownicy poprzez filtry dostaje się do silnika z niewielkim nadciśnieniem, co wpływa korzystnie na współczynnik napełnienia . Dmuchawa może być ustawiona między gazownicą a silnikiem. Zasysa więc gaz z gazownicy i tłoczy go następnie do silnika. Układ ten spotykany jest w tych przypadkach, gdy gazownica obsługuje więcej niż jeden silnik, lub gdy gaz poza zasilaniem silnika(ów) jest przewidziany również do innych celów. Dobrze jest przy tym układzie zainstalować dodatkowo przed silnikiem zbiornik wyrównawczy. Jeżeli jednak gazownica ma za zadanie obsłużyć tylko jeden silnik, co zresztą zdarza się najczęściej, rezygnujemy w ogóle z dmuchawy, gdyż przepływ powietrza przez gazownicę wymuszany jest przez tłok silnika w czasie suwu ssania.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.