Yanmar 3.95 Thermo King panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika YANMAR 3.95 Thermo King we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe YANMAR 3.95 Thermo King jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do YANMAR 3.95 Thermo King są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika YANMAR 3.95 Thermo King oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

By uzyskać większą moc silnika można nie zmniejszać stopnia sprężania, a wprowadzić paliwa o większej LO. Można dodatkowo odsunąć grozę detonacji przez wtryskiwanie niewielkiej dawki wody do cylindra albo przez wprowadzenie wzbogaconej mieszaniny palnej. Wszystko to są jednak sposoby, które w żadnym przypadku nie mogą się przyczynić do popularyzacji doładowania silników IZ na paliwo płynne. Toteż dziś spotyka się poza lotnictwem doładowane silniki tego rodzaju jedynie w wyczynowych samochodach oraz w niektórych zastosowaniach wojskowych, gdzie duże zużycie jednostkowe paliwa, duży koszt i mniejsza trwałość silnika rekompensowane są znacznym wzrostem mocy, o którą w tych przypadkach przede wszystkim chodzi.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.