Yanmar 3.95 Thermo King pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika YANMAR 3.95 Thermo King. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do YANMAR 3.95 Thermo King, jak i pierścienie nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników YANMAR 3.95 Thermo King. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika YANMAR 3.95 Thermo King udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik YANMAR 3.95 Thermo King pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Najczęściej spotyka się dmuchawy obrotowe typu Rootsa, dość proste w obsłudze, co wynagradza ich wady nie najlepszej sprawności i przykrej hałaśliwości. Niewątpliwie korzystną cechą dmuchaw Rootsa jest prawie liniowa zależność między wydatkiem powietrza a prędkością obrotową ich wirników, co jest cenne zwłaszcza w silnikach trakcyjnych pracujących przy dużym rozrzucie prędkości obrotowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.