Yanmar 3.95 Thermo King zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3.95 Thermo King. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3.95 Thermo King – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3.95 Thermo King. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar Thermo King.

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Bardzo ciekawie rozwiązano w silnikach z głowicą żarową, regulację chwili zapłonu. Regulator podawał dawkę paliwa dostosowaną do obciążenia, natomiast chwila wtrysku (początek) była praktycznie stała. Czas trwania wtrysku odpowiadał kilkudziesięciu stopniom obrotu wału w czasie suwu sprężania, tak że chwila zapłonu zależała niemal wyłącznie od temperatury nie chłodzonej części głowicy (pokrywy). Aby mieć wpływ na jej temperaturę, a tym samym na chwilę zapłonu, umieszczono w przewodzie powietrznym, łączącym skrzynię korbową z cylindrem, końcówkę przewodu wody z regulowanym wydatkiem. Jeżeli więc pokrywa przy większym obciążeniu zanadto się nagrzewała i silnik wskutek zbyt wczesnego zapłonu zaczynał stukać, zwiększano ręcznie wydatek wody przez końcówkę.

W naszej ofercie znajdą Państwo części do silników Yanmar Thermo King. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.