Yanmar TK 3.95 świece żarowe Thermo King

Świece żarowe do silnika YANMAR TK 3.95 Thermo King dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,  w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego YANMAR 3.95 Thermo King możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika YANMAR 3.95 Thermo King Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Zanieczyszczenia płynów eksploatacyjnych sprzyjają czynnościom starzenia fizycznego głównie poprzez intensyfikowanie procesów trybologicznych. Model trybologiczny elementów silnika, np. pierścienia i gładzi cylindrów, obejmuje ich warstwy wierzchnie i rdzenie. Każdy element silnika (pierścień, sworzeń, tłok, czop, panewka) o skończonych wymiarach jest wykonany z materiału będącego ośrodkiem ciągłym.

Specjalizujemy się w doradztwie, serwisie oraz sprzedaży części do silinków Yanmar. Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.