Yanmar TK 3.95 Thermo King termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3.95 Thermo King.

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Większość wersji termostatów do Yanmar 3.95 Thermo King mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3.95 Thermo King jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

W filtrach foliowych ważnym zagadnieniem jest obliczenie ilości występów odległościowych z warunków wytrzymałościowych segmentu. W obliczeniach wytrzymałościowych rozpatruje się siły ściskające wkład filtrujący, złożony z płytek foliowych. Ciśnienie cieczy przepływającej między płytkami nie powinno spowodować odkształcenia płytek i występów odległościowych oraz zmiany wysokości szczeliny. W tym celu oblicza się maksymalną siłę statyczną rozpychającą pierścienie oraz siłę wynikającą z wytrzymałości  pojedynczego występu pierścienia.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.