Yanmar TK 3.95 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa Thermo King

W ofercie części do układów wtryskowego silników YANMAR 3.95 Thermo King. Do silników YANMAR 3.95 Thermo King  wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika YANMAR 3.95 Thermo King oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna  (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp YANMAR 3.95 Thermo King  – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp YANMAR 3.88 Thermo King  oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika YANMAR 3.95 Thermo King oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

  • Yanmar 3.95 Thermo King
  • Yanmar 395 Thermo King
  • Yanmar TK 3.95 Thermo King

Zanieczyszczenia oleju stanowi mieszanina różnorodnych substancji w postaci ciekłej, półstałej i stałej, o różnym składzie chemicznym i właściwościach fizycznych. Substancje te mogą dostawać się do silnika z zewnątrz lub tworzą się w czasie jego pracy. Zanieczyszczenia zawarte są w oleju w postaci zawiesiny drobnodyspersyjnych cząstek lub tworzą z olejem roztwór rzeczywisty.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.