Yanmar 3D66 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 3D66.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 3D66 występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 3D66.

W standardowych wersjach Yanmar 3D66 elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Do obróbki plastycznej stosuje się młoty, prasy, wyoblarki. Rozróżnia się następujące rodzaje młotów: do kucia swobodnego (parowo-powietrzne, sprężarkowe, dźwigniowe, sprężynowe) i do kucia matrycowego (parowo-powietrzne dwystronnego działania, przeciwbieżne, mechaniczne matrycowe). Rozróżnia się prasy kuźnicze i prasy do tłoczenia. Prasy kuźnicze mogą być następujące: do skrawania, mechaniczne do kucia matrycowego, kuźniarki hydrauliczne, śrubowe cierne, do gięcia. Prasy do tłoczenia dzieli się na mechaniczne i hydrauliczne. Prasy mechaniczne mogą być: korbowe, mimośrodowe, ciągowej i kolanowe śrubowe, natomiast prasy hydrauliczne — pojedynczego działania, podwójnego działania, potrójnego działania, do tłoczenia na gumie, do tłoczenia na przeponie z poduszką hydrauliczną, do wyciągania ido wyciskania.