Yanmar 3D66 głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 3D66. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 3D66 jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 3D66 uszczelki dostępne od ręki.

Biorąc pod uwagę najbardziej rozpowszechnione obecnie systemy urządzeń wtryskowych oraz wysokości ciśnienia wtryskiwania najczęściej stosowane w silnikach samochodowych, przyjąć można ogólnie, że w układach wtryskowych, zaopatrzonych w dławiące rozpylacze czopikowe, prawdopodobieństwo występowania zjawiska grania wtryskiwacza jest o wiele mniejsze niż w podobnych układach wyposażonych w zwykłe rozpylacze czopikowe. Decyduje o tym okoliczność, że w rozpylaczu dławiącym, nawet kiedy iglica osiągnie już wznios otwarcia, wtedy przez wąską szczelinę pierścieniową wokół jej dławika przenikają wciąż jeszcze niewielkie tylko ilości oleju napędowego, stanowiące zaledwie drobny ułamek dawki paliwa wtryskiwanej jednokrotnie do wnętrza komory spalania.  Natężenie dopływu paliwa do głównej komory rozpylacza w zależności od ciśnienia tłoczenia oraz wewnętrznej średnicy przewodu wysokociśnieniowego (olej napędowy o gęstości 0,80 kg/dm3 prędkość dźwięku 1400 m/s).