Yanmar 3D66 panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D66 we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D66 jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D66 są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D66 oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Wszelkie obciążenia zginające takich elementów mocujących są niedopuszczalne, ponieważ sprzyjają przypadkowym przesunięciom albo luzowaniu się wtryskiwaczy podczas pracy silnika. Dlatego też tego rodzaju nakrętek i śrub z zasady nie wykorzystuje się do mocowania innych elementów konstrukcyjnych. Rozpylacz wymienny powinien być wbudowany we wtryskiwaczu w sposób zapewniający zupełną szczelność przestrzeni, którą wypełnia paliwo przepływające z wnętrza obudowy wtryskiwacza do dyszy wylotowej rozpylacza. Dopuszczalne lub nawet konieczne są jedynie niezręczne przecieki paliwa między współpracującymi ślizgowo powierzchniami  prowadzenia iglicy w gnieździe rozpylacza.  Przenikanie choćby znikomych ilości paliwa między płaszczyznami styku gniazda rozpylacza  obudowy wtryskiwacza jest niedopuszczalne, ponieważ każda taka nieszczelność powoduje uchwytne nieprawidłowości działania całego układu wtryskowego. Co więcej, tego rodzaju przecieki paliwa szybko nasilają się z biegiem czasu pracy silnika i nieuchronnie wywołują poważne niedomagania lub nawet uszkodzenia rozpylacza, zwłaszcza silnie obciążonego cieplnie.