Yanmar 3D66 Pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika Yanmar 3D66. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do Yanmar 3D66, jak i pierścienie  nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników Yanmar 3D66. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika  Yanmar 3D66 udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik Yanmar 3D66 pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Przyciskowy zderzak rozruchowy, jednostopniowy, o przycisku pionowym (system BOSCH) ustawienie się przycisku w położeniu roboczym pozwala na przemieszczenie zębatki sterowniczej  dzięki oddziaływaniu regulatora prędkości obrotowej lub w wyniku wciśnięcia pedału przyspieszenia  poza położenie największego dawkowania podczas pracy silnika, przy czym wydłużenie skoku zębatki jest równe głębokości rowka w przycisku. Wprawdzie popychacz wciska wtedy zaczep zatrzasku w głąb jego wnęki, lecz jak długo zębatka sterownicza pozostaje w położeniu dawkowania rozruchowego, tak długo czop popychacza tkwi w rowku przycisku, co uniemożliwia sprężynie powrotnej uniesienie go w górę.