Yanmar 3D66 świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3D66 dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do

Twojego Yanmar 3D66 możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3D66. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

Przemagnesowanie stali rdzenia powoduje powstawanie strat magnetycznych, czyli strat wywołanych zjawiskiem histerezy i prądów wirowych. Ponieważ przy pracy jałowej transformatora straty elektryczne RXIg są praktycznie bardzo małe, w stosunku do strat w miedzi przy obciążeniu znamionowym a także w stosunku do strat w stali, można przyjąć, że moc P0 pobierana przez transformator w stanie jałowym i przy napięciu Ut = Um zużyta zostaje tylko na pokrycie strat magnetycznych. Prąd pierwotny. Jeżeli do zacisków wtórnych transformatora przyłączymy odbiornik, to przez uzwojenie wtórne transformatora popłynie prąd wtórny I2, powiększenie się, jak potwierdzą dalsze rozważania, powoduje zwiększenie prądu Ix uzwojenia pierwotnego.