Yanmar 3D66 wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D66. Do silników Yanmar 3D66 wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D66 oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D66 – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D66 oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D66 oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Na stojanie i na wirniku TO ułożone są po dwa uzwojenia. Osie symetrii tych uzwojeń są względem siebie przesunięte w przestrzeni pod kątem 90°. Początki i końce uzwojeń wyprowadza się na tabliczkę zaciskową, przy czym cd uzwojeń wirnika, za pośrednictwem pierścieni ślizgowych i nieruchomych szczotek lub dla ograniczonego obrotu wirnika – bezpośrednio przewodami giętkimi. Indukcyjność wzajemna między parami uzwojeń na stojanie i na wirniku jest równa zeru (gdyż są one względem siebie przesunięte, o 90°). Zmiana indukcyjności wzajemnej pomiędzy poszczególnymi fazami uzwojeń stojana i wirnika TO w zależności od kąta obrotu wirnika odtwarza jak najbardziej dokładnie przebieg sinusoidalny. Przebiegi pół magentycznych uzwojeń powinny być możliwie czysto sinusoidalne, a napięcie indukowane przez wyższe harmoniczne pola – możliwie małe.