Yanmar 3D66 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D66. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D66. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Dodatkowo, będzie trzeba uwzględnić wpływy ośrodka na pracę elementów wzmacniacza, a więc: temperatury i wilgotności powietrza, wstrząsy, wibracje itp. Oprócz tego, projektant powinien uwzględniać przewidywany okres służby oraz stworzyć korzystne warunki dla obserwacji, kontroli oraz konserwacji wzmacniacza. Podstawowe wskaźniki wpływające na dobór niektórych parametrów wzmacniacza rozpatrzymy na przykładzie układu nadążnego. Wzmocnienie wzmacniacza określa się z dopuszczalnego błędu (uchybu) układu: należy przy tym uwzględnić wpływ czynników stabilizujących, mogących obniżyć wzmocnienie. Niekiedy zachodzi konieczność otrzymania bardziej uniwersalnego rozwiązania urządzenia wzmacniającego, na przykład, przydatnego do pracy przy różnych obciążeniach, do współpracy z różnymi typami silników, wypracowywującego sygnały o różnej dokładności. Wymagane niekiedy włączanie dodatkowych elementów do regulacji wzmocnienia, symetryzacji i tłumienia, wpływa oczywiście na wartość współczynnika wzmocnienia.