Yanmar 3D67, 3D67E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E.

Skontaktuj się z nami.

Po wykonaniu przeglądu i po sprawdzeniu gotowości maszyny lub urządzenia do uruchomienia, przy- stępuje się do ruchu na biegu łudzeni zachowując przy tym środki bezpieczeństwa. Następuje teraz ponowny przegląd i osłuchanie obiektu z punktu widzenia pracy poszczególnych części i mechanizmów. Ujawnione braki i usterki usuwa się po unieruchomieniu obiektu. Praca obiektu na biegu luzem w określonym czasie (ilość godzin pracy na biegu luzem i pod obciążeniem jest różna dla poszczególnych rodzajów maszyn i urządzeń) może nie ujawnić braków stanu technicznego lub zdolności eksploatacyjnych po wykonanym remoncie. Dlatego też po próbie na biegu luzem poddaje się obiekt badaniom pod obciążeniem oczywiście wzrost obciążenia jest odpowiednio stopniowany w czasie.