Yanmar 3D67, 3D67E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Prawie zawsze wymaganą szczelność styku gniazda rozpylacza i obudowy wtryskiwacza zapewnią się wyłącznie przez bardzo dokładną obróbkę wykończającą (polerowanie i dogładzanie, aż do uzyskania gładkości lustrzanej) powierzchni przylegających do siebie. Jakiekolwiek usterki powierzchni styku sprzyjające przeciekom paliwa (np. nawet drobne skorodowania, rysy, wżery itd. (są niedopuszczalne i zmuszają z zasady do wybrakowania elementów wykazujących takie wady. Czoło gniazda rozpylacza, stanowiące praktycznie część ścianki komory spalania, podczas pracy silnika intensywnie odbiera ciepło od płomieni i gorących spalin, wskutek czego dość silnie nagrzewa się cały wtryskiwacz. Obciążenia cieplne rozpylacza są więc na ogół bardzo duże i udaje się utrzymać je w dopuszczalnym jeszcze zakresie tylko przez zapewnienie warunków umożliwiających szybkie i łatwe odpływanie nadmiaru ciepła od gniazda rozpylacza do obudowy wtryskiwacza. Dlatego właśnie wymaga się, aby powierzchnie styku gniazda rozpylacza i obudowy wtryskiwacza przyległy do siebie bezpośrednio, jak najściślej i całkowicie.