Yanmar 3D67, 3D67E Pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E, jak i pierścienie  nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika  Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Podczas przesuwania się zębatki sterowniczej w kierunku jej położenia STOP (wskutek oddziaływania regulatora prędkości obrotowej po uruchomieniu silnika lub w miarę zmniejszania nacisku wywieranego na pedał przyspieszenia), popychacz przemieszcza się wraz z nią. Kiedy czop popychacza całkowicie wysunie się z rowka przycisku, sprężyna powrotna natychmiast częściowo się rozpręża i unosi przycisk w górę. Odtąd, aż do ponownego wciśnięcia, przycisk pozostaje w położeniu spoczynkowym, czyli za pośrednictwem popychacza zatrzymuje zębatkę sterowniczą w ustawionym położeniu największego dawkowania.