Yanmar 3D67, 3D67E świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do

Twojego Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

Strumień w słupie środkowym ma tu drogę najkrótszą, więc prąd magnesujący w uzwojeniu słupa środkowego jest najmniejszy. Nie symetria ta jest jednali tak nieznaczna, że nie ma praktycznie żadnego wpływu na pracę transformatora. Stanem jałowym transformatora nazywamy pracę transformatora, w czasie której uzwojenie pierwotne zasilane jest ze źródła napięcia przemiennego, a uzwojenie Wtórne jest otwarte. Wtedy przez uzwojenie pierwotne transformatora płynie prąd /<,, zwany prądem biegu jałowego, dający przepływ IQzx. Przepływ IQz1 wywołuje strumienie magnetyczne przez obwody magnetyczne transformatora. Znaczna część tego strumienia oznaczona przez <£, zwana dalej strumieniem głównym, zamyka się przez stal, pozostała część <l>aX – strumień rozproszenia pierwotnego, zamyka się przez powietrze.