Yanmar 3D67, 3D67E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Autotransformatorem nazywa się taki transformator, w którym część uzwojenia jest wspólna zarówno dla górnego napięcia, jak i dla dolnego napięcia. Całe uzwojenie autotransformatora jest nawinięte na wspólnym obwodzie magnetycznym, np. na jednym słupie. Uzwojenie autotransformatora składa się z dwóch części: z części AC o dużej liczbie zwojów z cienkiego drutu i połączonej z nią częścią CB o małej liczbie zwojów z grubego drutu. Napięcie dolne autotransformatora przyłożone jest do części AC, zaś napięcie górne do całego uzwojenia AB. Niech napięcie dolne Ut będzie napięciem pierwotnym. Wtedy przy prądzie górnym równym zeru, autotransformator nic jest obciążony i jego stan jałowy niczym się nie różni od stanu jałowego transformatora zwykłego.