Yanmar 3D67, 3D67E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E. Do silników Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D67, 3D67E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Przekładniki prądowe wykonuje się jako jednofazowe. Uzwojenie pierwotne stanowi przy największych natężeniach prądu zaledwie jeden zwój, zwykle w postaci szyny. Z ciekawszych wykonań przekładników laboratoryjnych zasługują na uwagę przekładniki o rdzeniu pierścieniowym z otworem umożliwiającym dorywcze przeplatanie pożądanej liczby zwojów uzwojenia pierwotnego. Przekładniki prądowe wykonuje się zwykle jako suche lub małoolejowe. Zaciski przekładników prądowych i napięciowych muszą być jednoznacznie oznaczone. Jest to niezbędne ze względu na prawidłowe przełączenie takich przyrządów pomiarowych jak watomierz lub licznik. Stosuje się zwykle następujące oznaczenia zacisków: początki K-k. Transformatory obrotu (TO) są to indukcyjne ąuasi-statyczne przetworniki elektromechaniczne stosowane w układach do wypracowania na wyjściu sygnałów elektrycznych, napięć przemiennych, proporcjonalnych do sinusa i cosinusa kąta obrotu ruchomej części TO lub do samego kąta obrotu a.