Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D67, Yanmar 3D67E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Różnorodność wymagań stawianych, ogólnie pojętej aparaturze wzmacniającej i przekształcającej sygnały stanowi dużą przeszkodę opracowania jednolitej metodyki projektowania i doboru wzmacniaczy sygnałów do układów automatyki. W każdym określonym przypadku zadanie to będzie zależeć od wymagań i warunków pracy układu, a także od kwalifikacji i upodobań projektanta. Zwykle jednak projektuje się urządzenia wzmacniające uprzednio dobierając czujnik, silnik wykonawczy, reduktor i źródła zasilania. Wybór typu wzmacniacza będzie przy tym zależeć od wymagań dotyczących potrzebnej mocy wyjściowej, koniecznego wzmocnienia, minimalnej bezwładności, pobieranej mocy oraz rodzaju napięcia sygnału przenoszonego.