Yanmar 3D68, 3D68E cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E.

W standardowych wersjach Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Spawaniem gazowym nazywa się spawanie przy zastosowaniu płomienia, o wysokiej temperaturze, uzyskanego przy spalaniu mieszaniny różnych gazów palnych z tlenem. Gazem palnym stosowanym do spawania może być: acetylen, wodór, gaz świetlny, pary benzyny i pary benzolu. Do sprzętu spawalniczego podstawowego i pomocniczego przy spawaniu acetylenowo-tlenowym należą: wytwornica lub butla z acetylenem, butla z tlenem, końcówki gumowe oraz reduktory, stanowisko spawalnicze stałe lub przenośne, klucze płaskie dostosowane do wymiaru nakrętek, reduktorów i nakrętek łączących końcówki węży i końcówki palników, klucz do zaworu butli acetylenowej, wózek do transportu butli gazowych, szczotka stalowa, młotek i kleszcze.