Yanmar 3D68, 3D68E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E.

Skontaktuj się z nami.

Obiekt wyremontowany, wykazujący sprawność techniczną i eksploatacyjną należy komisyjnie przekazać użytkownikowi zleceniodawcy. W tym celu sporządza się odpowiedni akt (protokół odbioru maszyny po remoncie), wyszczególniając w nim numer, dane techniczne maszyny, braki i usterki oraz ewentualne uwagi Osie i wały muszą być wykonane zgodnie z rysunkiem. Czopy łożyskowe muszą być wykonane zgodnie z tolerancją podaną na rysunku, przy czym nie mogą wykazywać żadnych luzów promieniowych ani osiowych. Natomiast montowane na wał łożyska toczne nie mogą wykazywać żadnych luzów ani pęknięć — musi być zachowana współosiowość łożysk. Łożyska ślizgowe muszą być tak wykonane i dopasowane, aby całą powierzchnią wewnętrzną przylegały do powierzchni czopa, a całą powierzchnią zewnętrzną — do powierzchni korpusu. Otwory i rowki doprowadzające smar należy wykonać zgodnie z rysunkiem lub w sposób zapewniający dopływ smaru do łożysk.