Yanmar 3D68, 3D68E głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E uszczelki dostępne od ręki.

Prawdopodobieństwo występowania drgań jest stosunkowo niewielkie, a nasilenie ich jest ograniczone. Bowiem po wykonaniu przez iglicę skoku otwarcia dalsze jej ruchy, zarówno co do kierunku jak i chwilowej prędkości, zależą głównie od wypadkowego oddziaływania siły odrywającej i przeciwstawiającego się jej nacisku sprężyny powrotnej. Natomiast nie występują równie duże przyspieszenia ruchu iglicy, jak podczas odrywania się jej od gniazda w chwili otwierania się rozpylacza. Wyzyskiwanie paliwa z rozpylacza Po osiągnięciu przez iglicę rozpylacza wzniosu otwarcia, dalszy rozwój powikłanych zjawisk hydrodynamicznych w zapełnionej olejem napędowym przestrzeni w sąsiedztwie kanalika wylotowego, zależy od złożonego, wypadkowego wpływu omówionych już uprzednio czynników statycznych i dynamicznych. Decydujące staje się wówczas oddziaływanie nakładających się drgań sprężystych w słupie tłoczonego paliwa, a zwłaszcza wszelkie wywoływane przez nie chwilowe zmiany nadciśnienia i prędkości ruchu w elementarnych objętościach oleju napędowego, wydostającego się z przewodu wysokociśnieniowego.