Yanmar 3D68, 3D68E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Podczas pracy silnika nadmiar ciepła przejmowanego przez rozpylacz odpływa od niego głównie dzięki przewodzeniu i to przede wszystkim od gniazda rozpylacza do obudowy wtryskiwacza. Udział nakrętki dociskowej w odprowadzaniu nadmiaru ciepła od gniazda rozpylacza do obudowy wtryskiwacza jest niewielki, a więc niezupełne przyleganie ich powierzchni styku powoduje nieuchronnie słabsze czy silniejsze przegrzewanie się rozpylacza, co z kolei wywołuje zwykle zakleszczenie się lub zatarcie iglicy w jej prowadzeniu w gnieździe rozpylacza, zmuszające z reguły do wybrakowania go. Każda szczelina między stykającymi się powierzchniami metalowych elementów Utrudnia bowiem wymianę ciepła ze względu na wielokrotnie mniejszą przewodność cieplną powietrza niż metali. Wystarczająco skutecznie można zapobiec przegrzewaniu się rozpylacza  jedynie przez odpowiednie opracowanie szczegółów konstrukcji wtryskiwacza, jego gniazda osadczego i sąsiednich elementów głowicy cylindra lub kadłuba silnika.