Yanmar 3D68, 3D68E uszczelka głowicy

W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych.

Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E to wysokoprężny silnik przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

Po podaniu sygnału na uzwojenie sterowania w zakresie, gdy stan magnetyczny obu rdzeni opisuje stroma część charakterystyki magnesowania nie zmieni się jeszcze zasadniczy obraz zjawisk zachodzących we WM. W rdzeniach pojawi się (tylko w tym zakresie sterowania) składowa stała strumienia która w jednym rdzeniu działa zgodnie ze składową przemienną strumienia, a w drugim działa w kierunku przeciwnym. W rezultacie tego strumienie magnetyczne obu rdzeni będą się różniły o wartość 20. Niech w chwili t 0, od której rozpoczniemy dalszą analizę zjawisk w obecności sygnału sterującego, strumień równa się wartości strumienia nasycenia <2>s. Wtedy strumień będzie miał wartość początkową. W miarę dalszych zmian napięcia zasilającego obwód roboczy, rośnie &2 i na końcu zakresu sterowania (cot a) strumień e>2 osiąga wartość strumienia nasycenia.