Yanmar 3D68, 3D68E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E. Do silników Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 3D68, 3D68E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Wymiary przekładnika oraz przekroje rdzenia i uzwojeii dobiera się oczywiście tak, aby przy znamionowym obciążeniu (bliskim stanowi zwarcia) nie grzał się on nadmiernie i aby uchyby nie przekraczały w tym stanie dopuszczalnych granic. Prze- kładniki prądowe pracują dlatego przy małych nasyceniach obwodu magnetycznego rzędu 1 tesli. Warto zdać sobie sprawę z tego, żc każde rozwarcie obwodu wtórnego oznacza przejście w stan jałowy, które powoduje bardzo duży wzrost przepływu wypadkowego w porównaniu z wartością przepływu występującą przy obciążeniu znamionowym. Rozwarciu obwodu wtórnego towarzyszy bardzo duży wzrost wartości indukcji magnetycznej i wielokrotne powiększenie się strat w rdzeniu oraz niebezpieczny dla przekładnika i obsługi wzrost napięcia strony wtórnej (i pierwotnej), który ma charakter przepięcia. W tych warunkach wystąpi zwykle uszkodzenie przekładnika lub co najmniej pogorszenie własności wynikających z podanej klasy dokładności przetwarzania. Przeciwnie, w stanie zwarcia prąd strony wtórnej jest największy i w tych samych warunkach (7, const) przepływ wypadkowy jest minimalny i przekiadnik nie jest narażony na uszkodzenie! Przekładniki prądowe, szczególnie laboratoryjne, wyposażone są z tych względów w zwieracze strony wtórnej, umożliwiające zwieranie zacisków podczas wszelkich przełączeń.