Yanmar 3D68, 3D68E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 3D68, Yanmar 3D68E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Strumień magnetyczny wypadkowy 0B indukuje w uzwojeniach wirnika napięcia Ews i Ewc Napięcie Ewt indukowane w uzwojeniu C, zasila uzwojenie sterujące siinika wykonawczego US. Pod wpływem tego napięcia wirnik silnika wykonawczego zacznie się obracać, poruszając wał wirnika transformatora obrotu. Wirnik transformatora obrotu będzie się obracał do chwili, gdy uzwojenie C znajdzie się w położeniu w którym jego oś będzie prostopadła do osi strumienia 0c i napięcie indukowane w tym uzwojeniu będzie równe zero. Spowoduje to zatrzymanie się silnika wykonawczego. W trakcie obracania się wirnika TO zmienia się również napięcie Em uzwojenia. Gdy wirnik zatrzyma się, oś uzwojenia pokrywa się z osią strumienia <I>c i napięcie Ews będzie maksymalne. Miernik P pokaże wtedy napięcie Uws proporcjonalne do strumienia 0cs a więc do przeciwprostokątnej c trójkąta prostokątnego.