Yanmar 3D74, 3D74E cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E.

W standardowych wersjach Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Butla acetylenowa służy do magazynowania rozpuszczonego acetylenu. Jest ciągnioną lub spawaną pełnioną masą porowatą. Na szyjce butli są podane dane techniczne butli. W górnej części butli znajduje się zawór którego zamocowuje się reduktor acetylenowy za pomocą chomąta i śruby dociskowej. Napełnianie butli gazem odbywa się za pomocą odpowiednich urządzeń w przystosowanych do tego celu wytwórniach. Butla tlenowa jest koloru niebieskiego, butla acetylenów natomiast jest koloru białego i nieco niższa od butli tlenowej. Jeżeli kolory są starte wtedy butle tlenową od acetylenowej można odróżnić: po zapachu (odkrącić zawór budowy), po dźwięku butli (butla tlenowa po uderzeniu wydaje dźwięk czysty), po wysokości butli i po zaworach.