Yanmar 3D74, 3D74E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E.

Skontaktuj się z nami.

W zależności od rodzaju remontu, elementy lub części zewnętrzne obiektu mogą ulec w mniejszym lub większym stopniu wymianie. Nie są one zabezpieczone przed działaniem korozji, a i barwą różnią się od pozostałej części obiektu dlatego pokrywa się je farbą ochronną.

Plac lub miejsce po zakończeniu remontu powinno być doprowadzone do stanu w jakim znajdowało się przed remontem. Wszelki złom posegregowany według rodzaju metalu i gatunku należy przekazać na złomowisko. Oczyszczone i zakonserwowane narzędzia, sprzęt i urządzenia należy przetransportować do pomieszczeń, z których były pobrane.

Zużyte drewno, czyściwo i inne nieużyteczne materiały należy złożyć w miejscach do tego celu przeznaczonych. Oczyszczony i uporządkowany plac lub miejsce, przekazać (jeżeli remont wykonywany był na terenie zleceniodawcy) użytkownikowi placu.