Yanmar 3D74, 3D74E głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E uszczelki dostępne od ręki.

Podczas pracy silnika rozpylacz otwiera się inaczej, niż wynika to ż jego charakterystyki statycznej. Zasadnicza różnica polega na braku ustalonego wzniosu otwarcia iglicy, który w rzeczywistości wzrasta lub maleje zależnie od zmian chwilowego nadciśnienia panującego w komorze głównej rozpylacza, wskutek powiększania się przestrzeni zajmowanej przez olej napędowy przepływający do dyszy wylotowej. Ujmując poglądowo, stosownie do charakteru chwilowych spiętrzeń lub spadków nadciśnienia oddziaływającego na płaszczyznę na poru iglicy, każdy rozpylacz zamknięty otwiera się według jednego z trzech objaśnionych poniżej przebiegów. Skoro po oderwaniu się iglicy od gniazda coraz gwałtowniej zaczyna obniżać się ciśnienie panujące w pobliżu przylgni, w następstwie proporcjonalnego zmniejszania się siły odrywającej maleje prędkość ruchu iglicy.