Yanmar 3D74, 3D74E świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę.

Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do

Twojego Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 3D74, Yanmar 3D74E. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

Znamionowe napięcie pierwotne transformatora jest to napięcie przyłożone do zacisków pierwotnych – równe napięciu przewidzianemu przez wytwórcę. Znamionowe napięcie wtórne jest to napięcie na zaciskach wtórnych w stanie jałowym i przy zerowym położeniu przełącznika zaczepów, jeśli do zacisków pierwotnych przyłożone jest napięcie znamionowe. Znamionowe prądy pierwotne i wtórne są to prądy przy znamionowych mocach i znamionowych napięciach. Znamionowe obciążenie transformatora jest to obciążenie prądem znamionowym. Moc wtórna jest mniejsza od mocy znamionowej, gdyż w transformatorze występują straty mocy. Zasadniczymi częściami transformatora są: rdzeń stalowy i uzwojenie wykonane z miedzi lub aluminium. Poza tym transformator ma zwykle izolatory przepustowe, kadź z olejem, rury lub radiatory chłodzące, uzwojenia i przełączniki zaczepów uzwojeń.